תקנון אתר ושמירה על פרטיות

 

כללי

אנו באיכות דפוס דיגיטלי מודעים היטב לחשיבות המידע שהפקדת בידינו ועושים את המיטב כדי למנוע פגיעה בפרטיותך.
אנו מודעים היטב לכך שפרטיך האישיים כמו גם התוכן של המוצרים המוזמנים, נשלחו אלינו למטרת הפקת המוצרים ולא ישמשו לכל מטרה אחרת ללא אישור מפורט בכתב ממך.
פרטי כרטיס האשראי ופרטי העסקה משודרים ישירות לשרתי הסליקה תחת אבטחה בתקן SSL128 כמקובל בתחום זה. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים משיקולי אבטחה ולכן יש צורך להזינם עם כל הזמנה חדשה.

פרטים אישיים

פרטיך האישיים נרשמים במאגר הנתונים שלנו עם הההרשמה למערכת ולא יועברו לכל גורם אחר. איכות דפוס דיגיטלי תשתמש בפרטים אלו לשם ביצוע ההזמנה. כמו כן נשלח אליך מדי פעם מבצעים ו/או חידושים שעשויים לעניין אותך.
ניתן להימחק ממאגר הנתונים באופן מיידי על ידי משלוח בקשה במייל לכתובת eichut@eichut.co.il

תוכן הכלול במוצרים

התמונות והטקסטים אשר מועלים למערכת על ידך נשארים שלך וכך גם הזכויות עליהם. איכות דפוס דיגיטלי לא תמחק במכוון הזמנה שהזמנת טרם השלמת ההזמנה. כל והמוצרים שנשמרו ו/או הוזמנו מאוחסנים  בשרת האתר ואנו עושים כל שביכולתנו על מנת להגדיל את שטח האחסון על בסיס שוטף.
קבצי הייצור הסופיים יאוחסנו בשרתי החברה במשך תקופה של 60 יום לפחות. ניתן לבקש ביצוע מחיקה מיידית של הקבצים מייד עם סיום העבודה במייל eichut@eichut.co.il

אבטחת מידע

איכות דפוס דיגיטלי מפעילה מערכות אבטחה מתוחכמות כדי לוודא שהמידע היקר שהפקדת בידינו מוגן היטב. אנו מודעים היטב לחשיבות הנושא ומחויבים לו באופן מלא. יחד עם זאת, היות ומדובר ברשומות אלקטרוניות ובשימוש באינטרנט, לא נוכל להתחייב לחסינות מוחלטת מפני פריצה בלתי מורשית לנתונים או מפני מקרים אחרים שאינם בשליטתנו ו/או הנובעים מכח עליון. איכות דפוס דיגיטלי לא תהיה אחראית בשום צורה לנזק כלשהוא ישיר ו/או עקיף שעלול להיגרם ללקוח כתוצאה מאובדן מידע ו/או משימוש לא מורשה במידע.