הזמנות למסיבות

העיצובים בסינון זה נמצאים כרגע בתהליך עדכון

מסיבה זה כיף, בואו להראות לכולם שהמסיבה שלכם תהיה מיוחדת ושונה, מסיבה שכולם יזכרו וכולם ירצו להגיע אליה. יש מסיבות ויש מסיבות ויש את המסיבה שלך...! כשזו המסיבה שלכם תרצו שכולם ידעו, יהנו וידברו עליה. הזמנה מעוצבת למסיבה היא דרך מצויינת לסמן לכולם שהמסיבה שלך תהיה שונה. 

 

הזמנה למסיבה צריכה להיות שונה, מיוחדת, שווה... היא צריכה להתאים לטעמך מבחינת צורה, עיצוב ותוכן וכדי לעזור ריכזנו מספר טיפים חשובים  לתכנון ועיצוב ההזמנה שכדאי לשקול בטרם תחילת התהליך:

  • בחירת גודל הזמנה – ניתן לבחור בין מספר גדלים בהתאם להעדפתכם האישית. 
  • סוג נייר – לרשותכם אפשרות בחירה בין מספר סוגי נייר שכל אחד מהם יכול לקלוע לטעם אחר ולהחמיא לעיצוב אחר. בחרו בנייר שמתחבר בצורה הטובה ביותר לעיצוב ההזמנה שבחרתם.
  • בחירת רקע – לרשותכם מגוון רקעים ייחודיים בסגנונות שונים כך שתוכלו למצוא את הרקע שיתאים לטעם שלכם וישקף את האווירה שתרצו להקרין למוזמנים. ניתן במוכן להוסיף תמונות ואיורים ככל שתרצו באופן שיעשיר וייתן מגע אישי לתוצאה הסופית.
  • תוכן – התוכן הוא החלק שלכם וצריך להיות מושך, קריא וברור. תנו נגיעה של המסיבה כדי שכולם יבינו שזו המסיבה ושאסור לפספס אותה.
  • גופנים – לרשותכם מגוון גופנים רחב ומגוון ממנו תוכלו לבחור. רצוי להשתמש בגופן אחיד (מקסימום שניים) בכל ההזמנה כדי לתת תחושה זורמת ומאוזנת להזמנה. ניתן כמובן לצבוע את הטקסט לכל צבע שתבחרו אך מומלץ להיזהר מצבעוניות יתר...
  • חיתוך צורני – כדי "לצאת מהקופסא" וליצור הזמנת מסיבה מיוחדת באמת, ניתן לבחור בצורת חיתוך לא סטנדרטית שתשבור את המראה המלבני/מרובע המסורתי.
  • לכה סלקטיבית מובלטת – הוספת שכבת לכה מובלטת משדרגת את ההזמנה ומוסיפה לה מלבד מראה ייחודי גם הבלטה פיסית מובחנת באיזורים המובלטים. הזמנה למסיבה עם לכה מובלטת תהיה שיחת היום לפני ואחרי המסיבה.
  • קוד QR – ניתן ומומלץ לשלב בהזמנה קוד QR שיאפשר קישור מהיר באמצעות הטלפון הסלולרי לעמוד הפייסבוק שלכם, לחיוג מהיר אליכם או לכתובת המייל שלכם. כל שכל החברים שהזמנתם יוכלו להגיב ולשתף.
  • אם מדובר במסיבה סגורה, ניתן בתיאום טלפוני להוסיף הקדשה אישית על כל הזמנה כך שכל מוזמן ידע שחשבתם עליו ולא רק בעת כתיבת המעטפה.

המסיבה שלכם היא אירוע חשוב ומגיעה לכם הזמנה שתתאים לגודל האירוע. מערכת העיצוב שלנו מעמידה לרשותכם כלים רבים ונוחים שיאפשרו לכם ליצור הזמנה שתהיו גאים בה. עם כל התלבטות או שאלה – פנו אלינו ונשמח לייעץ ולעזור.

בואו לעצב בעצמכם את ההזמנה או העלו עיצוב מוכן - אנחנו נדאג שהזמנות מוכנות ואיכותיות יהיו מוכנות בזמן.